Pages Navigation Menu

cennik tłumaczeń

Edukacja a kody PKD

Edukacja a kody PKD

Znany temat – kody PKD

Dlaczego choć takie wielu z nas marzy o prowadzaniu własnej firmy – tego, “by być sobie sterem, żeglarzem okrętem”, nie podlegać żadnemu szefowi a samemu sobie być szefem – koniec końców rezygnuje z marzeń, planów, samorealizacji, marzeń, i decyduje się jednak całymi latami pracować na usługach kogoś innego, nawet, jeśli go nie lubimy a z pracy nie czerpiemy najmniejszej satysfakcji? co nas przed tym hamuje? Brak własnych środków na rozpoczęcie działalności? Owszem, tak, lecz przecież są pożyczki, kredyty Więc co? Może ryzyko, którego obawia się tak wielu? Owszem też. Lecz przede wszystkim obawiamy się formalności, w których często nie mamy żadnego doświadczenia – a błędy w tej dziedzinie mogą nas słono kosztować.
By rozwiać te obawy lub choć trochę pomóc właścicielom firm – i samemu Państwu Polskiemu – w systematyzowaniu zasada praw. 24 grudnia 2007 roku Rada Ministrów powołała listę kodów PKD.

Nauka a kody PKD

Każda branża wpisana jest w nieokreśloną Sekcję z przypisanym jej kodem PKD. Taki kod posiada nawet dział edukacji pozaszkolnej. Jaka jest sekcja pkd pozaszkolne formy edukacji ? To jedna z ostatnich na liście – Sekcja P.