Pages Navigation Menu

cennik tłumaczeń

Korekty tłumaczeń – tłumacz angielskiego w Krakowie

Korekty tłumaczeń – tłumacz angielskiego w Krakowie

Prawidłowe tłumaczenia tekstów

Większość z nas choć raz w życiu potrzebowało skorzystać z usług tłumacza przysięgłego. Czasami jednak nie potrzebujemy tłumaczenia z pieczątką tłumacza przysięgłego. Jest nam potrzebny po prostu przetłumaczony jakiś fragment tekstu. Co w takim przypadku możemy zrobić?

Tłumaczymy sami

W przypadku języka angielskiego większość osób, które kończyły szkołę w ciągu ostatnich 10-15 lat powinno cokolwiek z tego języka kojarzyć. Jeśli więc potrzebne jest nam tłumaczenie z języka angielskiego bądź przetłumaczenie na język angielski to warto spróbować wykonać je samemu.
Oczywiście nie zawsze jesteśmy w stanie wykonać takie tłumaczenie w pełni prawidłowo. W takich przypadkach z pomocą przychodzą osoby oferujące korekty tłumaczeń. Usługa taka jest znacznie tańsza od tej jaką zaoferować może nam tłumacz angielskiego.
Gdzie możemy osoby wprowadzające korekty znaleźć? Według masy opinii Kraków jest liderem w Polsce jeśli chodzi o ilość osób oferujących fachowe korekty tłumaczeń. Cena za stronę A4 to około 15-20 złotych. W przypadku tłumaczeń ceny w znajdują się w okolicach 30-50 złotych. W niektórych miastach w kwocie 50 złotych można otrzymać nawet tłumaczenie dokumentu potwierdzone przez tłumacza przysięgłego.

Szukasz tłumacza języka angielskiego w Krakowie? Zapoznaj się z ofertą profesjonalnych tłumaczeń angielskiego w Krakowie wykonywanych prez Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.