Pages Navigation Menu

cennik tłumaczeń

Tłumaczenia pisemne niemiecki, angielski w Poznaniu – jak kształtuje się cennik?

Tłumaczenia pisemne niemiecki, angielski w Poznaniu – jak kształtuje się cennik?

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Do naszego kraju co roku sprowadza się tysiące samochodów. Sprowadzamy samochody między innymi z takich państw jak Niemcy i Anglia. Czemu akurat z tych państw? Otóż w Niemczech można liczyć na auta dobrze wyposażone i serwisowane w autoryzowanych stacjach obsługi pojazdów. W Anglii natomiast auta są naprawdę bardzo tanie i pomimo konieczności dokonania przeróbek, są atrakcyjne cenowo.

Tłumaczenia do urzędu

Aby sprowadzony samochód zarejestrować i móc się nim poruszać po naszych drogach, konieczne jest przetłumaczenie wszystkich dokumentów. W zależności czy sprowadziliśmy samochód z Niemiec czy z Anglii to będziemy musieli mieć tłumaczenia pisemne niemiecki albo będzie nas interesował język angielski.
Z reguły to właśnie tłumaczenia pisemne angielski są tańsze, ponieważ jest to język popularniejszy w naszym kraju od niemieckiego. Cennik za stronę A4 to około 50 złotych w przypadku języka niemieckiego oraz około 35-40 w przypadku Angielskiego. Nie są więc to wygórowane kwoty, a tłumaczy znajdziemy w każdym mieście niezależnie czy będzie to Poznań, Kraków, czy na przykład Warszawa.