Pages Navigation Menu

cennik tłumaczeń

Lotto – co wybrać?

Lotto – co wybrać?

Obecnie wiele gier lotto ma losowania nie raz, ale nawet kilkanaście razy dziennie. Która gra jest najbardziej atrakcyjna pod tym względem?
Najbardziej atrakcyjna pod względem sprawdzenia wygranej jest keno. Losowania w przypadku tej gry odbywają się co cztery minuty. Dzięki temu już po tym czasie wiadomo jest, czy wygrana padła. Wielu graczy woli jednak zastanowić się nad liczbami, dlatego też wolą, gdy losowania występują znacznie rzadziej.

 
Codzienne pojedyncze losowania dotyczą takich gier jak mini lotto i ekstra pensja. Dlatego też wiele osób decyduje się właśnie na te gry. Jednocześnie mają one wysoki stopień prawdopodobieństwa głównej wygranej, w porównaniu na przykład do dużego lotka. W przypadku gry ekstra pensja odstrasza nieco cena pojedynczego zakładu. Warto jednak pamiętać, że już trafienie dwóch liczb zapewnia zwrot tej sumy.
Wyniki ekstra pensja można sprawdzić na stronie internetowej lotto. Warto jest jednak oglądać przebieg losowania, ponieważ niekiedy wyniki pojawiają się z pewnym opóźnieniem. W przypadku, gdy ma się kilka kuponów z poprzednich dni, łatwiej jest udać się do kolektury, gdzie można sprawdzić każdy z nich bez konieczności proszenia osoby sprzedającej.